חפשו דירה
Elder Accessibility

אנחנו קבוצת אלדר

אלדר ב-60 שניות

קבוצת אלדר היא קבוצת נדל"ן רב תחומית הכוללת שלוש חברות: אלדר שיווק המובילה את תחום שיווק הנדל"ן בישראל, מטרופוליס היוזמת ומפתחת פרויקטים בתחום היזמות האורבנית ואלדר השקעות המתמחה בארגון והקמה של פרוייקטי נדל"ן מגוונים. מאז הקמתה בשנת 1999 על ידי עמיר שאלתיאל, בולטת הקבוצה בנוף הנדל"ן הישראלי בזכות אופייה הייחודי והיצירתי, שיטות העבודה החדשניות וצוות מקצועי ומגובש המוביל לתוצאות מצוינות.

1k

משפחות שקיבלו מפתחות

בפרויקטים מגוונים שמבצעת קבוצת אלדר באמצעות מטרופוליס ואלדר השקעות.

5k

יחידות דיור בהתחדשות עירונית

חברת מטרופוליס יוזמת ומפתחת פרויקטים הכוללים אלפי יחידות דיור באזורים נחשקים במרכז הארץ.

27k

דירות חדשות שנמכרו ללקוחות

אלדר שיווק היא החברה המובילה בישראל לשיווק פרויקטים וממוקמת, מזה שנים רבות, במקום הראשון בדירוג BDI.

100k מ"ר

היקף הקמה לקבוצות רכישה

אלדר השקעות מקימה בהצלחה עשרות אלפי מטרים בקבוצות רכישה לדיור ולמשרדים, משלב הייזום הראשוני ועד למסירת מפתחות הנכסים לחברי הקבוצה.

מבנה
הקבוצה

החברה המובילה לשיווק פרויקטים למגורים בישראל המציבה רף גבוה של מקצוענות וחדשנות בתחום. כל פרויקט באלדר שיווק נדל"ן זוכה לליווי וליעוץ צמוד, החל משלב התכנון והאסטרטגיה, דרך בניית הזהות המותגית, תמחור הפרויקט והובלת מהלכי הפרסום וכלה במכירת כל הדירות בפרויקט.

מהחברות הגדולות והמובילות ביזמות אורבנית המתמחה בפיתוח, ייזום ובניית אלפי פרויקטים למגורים באזורים מבוקשים תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. החברה מוחזקת בשותפות עם קבוצת אלייד.

חברה עם ניסיון עשיר המתמחה בניהול וארגון קבוצות רכישה בישראל, ביזמות של יחידות דיור באירופה וייזום ותפעול פרויקטי בוטיק להשכרה בישראל.

קבוצת אלדר

עמיר שאלתיאל

יו״ר ומייסד

רוני כהן

מנכ״ל אלדר שיווק

רו"ח אודי בלום

מנכ"ל מטרופוליס

רו"ח אלי בנברון

מנכ"ל אלדר השקעות & משנה ליו"ר