חפשו דירה
לייעוץ משכנתאות Elder Accessibility
לוקיישן בבקשה Eldar Location
Elder Property

Alive Riverside

FORTERA

שתפו אותי Facebook WhatsApp Mail
 

Alive Riverside

FORTERA

COMING SOON

The Leading Residential Project in Gaia, Porto

פרויקט הדגל החדש של חברת FORTERA ממוקם במיקום אסטרטגי במרכז העיר GAIA, ומשקיף על נהר הדורו ומרכז פורטו מעברו השני של הנהר. הפרויקט כולל 3 בנייני מגורי יוקרה בני 6 קומות ומציע מבחר דירות בגדלים שונים, החל מדירות 2-3-4 חד' מעוצבות, דירות גן קרקע ופנטהאוזים מרהיבים.
ב-Alive אנחנו רוצים שתיהנו מחיים שלך במלואם, ויש לנו את כל מה שאתם צריכים תחת קורת גג אחת! פרויקט זה מיועד למי שחולם להפיק את המיטב מכל פרט בחייו.

קרבה לבתי חולים, בתי ספר, סופרמרקטים וקניונים, גישה נוחה למרכזים היסטוריים, נקודות של תרבות, פנאי, אמנות ובידור. למרות קרבתו ומיקומו יוצא דופן, הוא מוקף בטבע ובאופן אסטרטגי לכל פעילויות היומיום שלך בפורטו, פורטוגל!
הדירות בפרויקט מציעות גמישות בלעדית בין חללים , מפרט טכני ובנייה מתקדמת, תוך שימוש בחומרי הבנייה הטובים ביותר, בגמר איכותי ויוקרתי,
במיקום אקסקלוסיבי ונוחות מקסימלית.
יוצרים עבורכם איזון בין חיים, תעסוקה, טבע, מים ושלווה.

על היזם: FORTERA הוקמה בשנת 2015 ע"י אלעד דרור וניר שלום, חזונה של החברה הוא להפוך למובילה בפיתוח וניהול נכסים בשוק הנדל"ן בפורטוגל עם התמחות בחידוש והשבחת מבנים קיימים כמו גם ייזום פרויקטים חדשים בהיקפים נרחבים.
הקבוצה מפתחת ומנהלת מספר פרויקטים עם יותר מ-1,000 דירות, 818 חדרי מלון במספר מקומות אסטרטגיים בסך כולל של כ-235,000 מ"ר ביזמות וביצוע.

שתפו אותי Facebook WhatsApp Mail

הפרויקט סיקרן אותך? נשמח להרחיב

אנחנו עונים מהר. נסו אותנו

    להתקשר זו גם אופציה מעולה

    3306*